Česky  English  Deutsch  Polszczyzna  

K+K Ski School - Lyžařská škola Janské Lázně, Pec pod Sněžkou a jinde v Krkonoších

Dětská lyžařská škola

Chcete svým dětem dát ty nejlepší základy lyžování nebo snowboardingu? Chcete, aby si hrály a přitom se učily? Jsou Vaše nervy kratší než lyže Vaší ratolesti? Rádi byste se sami dobře svezli v odlehlejších koutech lyžařského areálu a nevíte, jak to udělat? Lyžařská škola K +K nabízí jak privátní tak skupinovou dětskou výuku v uzavřeném areálu dětské školky, na nenáročných dětských sjezdovkách i po celém areálu. Malí zmrzlíci se mohou ohřát při teplém čaji v dětském koutku, který je umístěn v kanceláři naší lyžařské školy.


DĚTSKÁ LYŽAŘSKÁ ŠKOLKA

Ve skupinkách rozdělených podle věku a výkonosti se zábavnou formou her děti učí základům moderního lyžování. Lyžařská škola K+K provozuje uzavřený areál dětské lyžařské školky sjezdovky s jezdícím pásem, lyžařským kolotočem a provazovým vlekem. Pokročilejší lyžaři průběžně odcházejí jezdit s instruktory na "velké" vleky. Když je lyžování přestane bavit, budou si s instruktorem hrát buď venku, nebo v teple v našeho herního koutku.

Dětská lyžařská školka je určena dětem ve věku 3 - 12 let. Můžete zvolit jednotlivé hodinové lekce nebo celodenní program, který zahrnuje oběd. Celodenní dětská výuka v naší lyžařské školce probíhá každý den buď od 10 - 15 hodin nebo od 11 - 16 hodin.

V ceně dětské školky je zahrnut vstup do areálu školky, jízdné na pásu a dětském provazovém vleku. Jízdné na areálových vlecích v ceně zahrnuto není.

Děti do 4 let lyžařské vybavení k privátní výuce ZDARMA.


POČET HODIN1246810DALŠÍ HODINAOběd
cena za dítě 250 Kč 480 Kč 880 Kč 1260 Kč 1600 Kč 1900 Kč 190 Kč 150 Kč

V.I.P. ANEB JEDEN NA JEDNOHO

Náš instruktor bude pro Vaše dítě jak profesionálním trenérem, tak starostlivou tetou. Individuální forma výuky v lyžařské škole zaručuje rychlý rozvoj lyžařských dovedností. Děti do 4 let lyžařské vybavení k privátní výuce ZDARMA. 

HODINY123456 7
 1 dítě 600 Kč 1100  Kč 1650  Kč 2000  Kč 2475  Kč 2950  Kč 3425  Kč

PŮJČENÍ DĚTSKÉ LYŽAŘSKÉ VÝBAVY K VÝUCE

1 LEKCE
150 Kč

Děti do 4 let lyžařské vybavení k privátní výuce ZDARMA.

icon-btn-online-rezervace NEBO VOLEJTE  +420 731 655 430

DĚTSKÉ ZÁVODY

Pro všechny, kteří rádi měří své síly, pořádáme v naší lyžařské škole K+K každý čtvrtek od 15 hodin lyžařské závody. Ceny máme připravené nejen pro vítěze!

kids park s pojízdným pásem a kolotočem v janských lázních

Rádi bychom Vám představili naší novou dětskou zónu K+K Sport School v areálu kanceláře lyžařské školy u vleků Formánek v Janských Lázních. Jde o bezpečný prostor, kde se naši nejmenší mohou naučit základům lyžování pomocí dětského lyžařského pásu, provazového vleku a dětského lyžařského kolotoče.

Dětský lyžařský pás v Janských Lázních K+K Sport School je ideální pro nejmenší lyžaře, kteří ještě nezvládají svou koordinaci a motoriku. Pás je 36 metrů dlouhý, protiskluzový a zabezpečený zábradlím.

Provazový vlek lyžařské školy K+K Sport School pomůže vašim dětem s rovnováhou a připraví je na pohyb na klasických "velkých" vlecích.

Jako jediná lyžařská škola v Janských Lázních má K+K Sport School i dětský lyžařský kolotoč. Kolotoč není jen pro zábavu, i když to je právě to, proč ho děti milují. Kolotoč děti mimovolně naučí koordinaci na lyžích v pohybu, pomůže jim s rovnováhou při tahu, a aniž by to děti tušili, pochopí snáze princip zatáčení. A k tomu je dětský kolotoč K+K Sport School i obrovská zábava!


 

Jak zvládnout děti na kopci a jak je učit? Jsme tu pro vás a rádi vám bezplatně dáme tipy a poradíme.

Poradna K+K Ski School je určena pro ty, kteří chtějí začít s lyžováním čisnowboardingem nebo chtějí své schopnosti zlepšit na základě několika dobrých rad. Otevíráme také specializovavé téma lyžařské výuky dětí. Můžete procházet články na různá témata v několika kategoriích, nebo nám zaslat svůj konkrétní dotaz.

K ROZVOJI LYŽAŘSKÉ ŠKOLKY PŘISPĚLY:

banner pri

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí 

Jste zde: K+K Ski School Lyžařská a SNB škola Dětská lyžařská škola

Janské Lázně (1)

Hlavní kancelář

(Head office)

Černohorská 323
54225 Janské Lázně

 

GSM: +420 731 655 430

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 » všechny kontakty

 

 

Pec pod Sněžkou (2)

Pec pod Sněžkou 220,

542 21 Pec pod Sněžkou

 

 GSM: +420 731 655 428

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V provozu pouze v zimních měsících
Open only during winter

 

footer-map