Česky  English  Deutsch  Polszczyzna  nl

K+K Ski School - Lyžařská škola Janské Lázně, Pec pod Sněžkou a jinde v Krkonoších

Zimní lanový park

Lanový park ve stromech se skládá ze cca 40ti překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních nebo na kole. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě skoku z 12ti metrů a několik přejezdů na kladce.

V zimní sezóně lanový park otvíráme pouze na objednávku za příznivých povětrnostních podmínek.

 VELKÝ LANOVÝ PARK

Celý lanový park je rozdělen do dvou okruhů - malý a velký.

  • Malý okruh trvá přibližně 1 hodinu  a má 20 překážek, mezi nimi i jízdní kolo nebo sáňky, barmské mosty, kladkové lanovky.
  • Velký okru má 40 překážek ve výšce 4-12 m a trvá přibližně 2 hodiny, při kterých si vyzkoušíte i tarzaní skok do sítě z výšky 12ti metrů. Velký lanový park je jištěn ferratovým systémem, se kterým Vás naučí pracovat naši instruktoři na trenažéru ještě před výstupem do lan.

Velký lanový park je určen osobám nad 140 cm výšky. Mladší 15ti let mohou v parku z bezpečtnostních důvodů lézt pouze v doprovodu zletilé osoby, můžete si jako průvodce objednat našeho instruktora.


dětský Lanový park

Dětem pod 140 cm nebyl doposavad přístup do lanových parků díky výškovému omezení povolen. V Janských Lázních jsme postavili první lanový BABYPARK, který je určen dětem od 100 do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.


icon-btn-online-rezervaceNEBO VOLEJTE  +420 731 655 430

Dárkový poukaz na vstup do lanového parku

Dárkové certifikáty (poukazy) 

Věnujte vstup do lanového parku v Janských Lázních formou dárkového poukazu. Poukazy mají hezký design a můžeme vám je zaslat v originální dárkové krabičce spolu s tričkem K+K Ski School. Objednávky vyřizujeme obratem a můžete je zasílat přímo z našich webových stránek.

Překážky a atrakce v lanovém parku

Jste zde: K+K Ski School Zimní aktivity Zimní lanový park

Janské Lázně (1)

Hlavní kancelář

(Head office)

Černohorská 323
54225 Janské Lázně

 

GSM: +420 731 655 430

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 » všechny kontakty

 

 

Pec pod Sněžkou (2)

Pec pod Sněžkou 220,

542 21 Pec pod Sněžkou

 

 GSM: +420 731 655 428

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V provozu pouze v zimních měsících
Open only during winter

 

footer-map