Firemní akce

V oblasti přípravy a realizace firemních akcí pracujeme více než deset let, o kvalitě a úrovni poskytovaných služeb se již přesvědčila celá řada spokojených klientů z řad českých firem, nadnárodních společností či zahraničních klientů.

Standardem práce naší společnosti je poskytnutí plného servisu při přípravě jakéhokoliv školicího, sportovního či prezentačního programu – nabídka je vždy sestavena přesně podle Vašich potřeb a představ.

Jednotlivé kroky přípravy definuje manažer projektu s klientem – program tak vzniká ve vzájemné symbióze požadavků klienta a kreativity se zkušenostmi manažera projektu.

Cílem je maximální komfort pro klienta, který tak získá prostor pro vlastní vzdělávání či pobyt plný zábavy, adrenalinu a relaxace.

Všechny nabízené a vytvářené programy zajišťuje speciální tým projektových manažerů, lektorů a instruktorů s dlouholetou praxí v oboru a odpovídajícím vzděláním.

Vytvoříme akci podle vašich požadavků. Naši instruktoři mají několikaletou praxi s teambuildingovými aktivitami a skupinami různého složení.

Neváhejte nás kontaktovat a zorganizujme společně Vaši akci.

Reference