Lyžařská škola a půjčovna Pec pod Sněžkou

Dětská privátní výuka

Chcete svým dětem dát ty nejlepší základy lyžování nebo snowboardingu? Chcete, aby si hrály a přitom se učily? Jsou Vaše nervy kratší než lyže Vaší ratolesti? Rádi byste se sami dobře svezli v odlehlejších koutech lyžařského areálu a nevíte, jak to udělat? Lyžařská škola K+K nabízí privátní dětskou výuku, na nenáročných dětských sjezdovkách i po celém areálu.

Jste příznivci intenzivní práce a rychle dosažených výsledků? Neuspokojuje vás tempo výuky ve skupině? Chcete od svého instruktora pro sebe a své lyžování úplné maximum? Individuální přístup instruktorů naší lyžařské školy Vám zaručí rychlé pokroky v osvojení si všech lyžařských, běžeckých nebo snowboardových dovedností.

Kromě vybavení si můžete vybrat čas a délku výuky, a dokonce i instruktora! Náš instruktor bude pro Vaše dítě jak profesionálním trenérem, tak starostlivou tetou. Individuální forma výuky v lyžařské škole zaručuje rychlý rozvoj lyžařských dovedností děti od dvou let. Děti do 6 let mají lyžařské vybavení k privátní výuce ZDARMA.

Pro děti od 2-4 let doporučujeme jednohodinové bloky výuky (1/2 lekce).

Pro děti od 5 let doporučujeme dvouhodinové bloky výuky, pro rychlejší ziskání lyžařských dovedností.

Cena za 1/2 lekci  970 Kč
Cena za 1/2 lekci dalšího dítěte 380 Kč
Lyžařské vybavení k výuce 150 Kč

1/2 lekce = 50 minut

1 lekce = 1 hodina 50 minut

Rezervace na

+420 731 655 428

Online rezervace

Elektronické rezervace přijímáme 48 hodin předem. Pokud chcete rezervaci v kratším termínu volejte +420 731 655 428.