Půjčovna elektrokol

Objevte Krkonoše ze sedla elektrokola bez námahy. Naše půjčovna elektrokol v Janských Lázních nabízí jak horská elektrokola pro dospělé tak i dětská elektrokola. Vybrat si můžete z modelů pro dospělé APACHE MANITOU MX 16 Ah, dámská YAMKA MX 16 Ah a dětská elektrokola TATE E5

Díky propracovanému systému asistence ujedete až 90 kilometrů jízdy ve vysokohorském terénu. V méně náročném terénu je dojezd až 180 kilometrů

Elektrokolo je zkrátka příležitost, jak si užít krásy hor. Dejte si pauzu od každodenního spěchu. Aktivní pobyt v přírodě má prokazatelně dobré účinky na vaše zdraví i psychickou pohodu. Zábava, příroda, zdraví. To chcete!

Počet dní 1 13:00 - 17:00 Další dny
cena za kolo 1200 Kč / 1080 Kč* 800 Kč / 720 Kč* cena dohodou

* při předložení slevové karty K+K 

ELEKTROKOLO MANITOU MX 16 AH

Oblíbený model horského elektrokola nyní se zcela přepracovaným hliníkovým rámem, částečně integrovanou baterií, novým barevným displejem a silným středovým pohonem s velmi vysokým točivým momentem. Kvalitní vzduchová vidlice, přesné desetirychlostní řazení i širokými ráfky opatřená 27,5" zapletená kola se postarají o to, abyste si jízdu terénem užili tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného elektromotoru snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty.

ELEKTROKOLO YAMKA MX 16 AH

Oblíbený model dámského elektrokola nyní se zcela přepracovaným hliníkovým rámem, částečně integrovanou baterií, novým barevným displejem a silným středovým pohonem s velmi vysokým točivým momentem. Kvalitní vzduchová vidlice, přesné desetirychlostní řazení i širokými ráfky opatřená 27,5“ zapleteného kola se postarají o to, abyste si jízdu terénem užila tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného elektromotoru snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty. Elegantní design je již jen příjemný bonusem.

 

DĚTSKÉ ELEKTROKOLO TATE E5 27,5"

Dětské kolo s lehkým hliníkový rámem se sportovní geometrií, atraktivním designem a za pletenými koly o průměru 27,5". Výkonný pohonný systém Apache Power Silent se zapleteným elektromotorem Bafang. Kompatkní ​rámová baterie LG Li-Ion s kapacitou 10,4 Ah (374 Wh) a odpružená vidlice SR Suntour XCT HLO se zamykáním z korunky. ​Zajistí vašemu ditěti netradiční zažitek s vámi na kole po Krkonoších.


Elektronické rezervace přijímáme 24 hodin předem.

Pokud chcete rezervaci v kratším termínu volejte +420 731 655 430.

Rezervace na

+420 731 655 430

Online rezervace