Lyžařská škola a půjčovna Pec pod Sněžkou

Privátní výuka pro pokročilé aneb "vyšší dívčí"

Lyžujete od mala, bez problému sjedete červenou i černou sjezdovku? Baví vás sportovní lyžování a již neřešíte sklon terénu? Nejraději trávíte svůj čas na upravené sjezdovce a po odpoledni pauze se na rozbity terén netěšíte? Máme pro vás nabídku lyžování s našimi TOP instruktory, kteří dosahují nejvyšší úrovně lyžarského vzdělání, rozpoznatelným napříč světovými asociacemi.

Naši instruktoři mají zkušenosti jak z tuzemských hor, tak například z Kanadského Whistleru, Rakouského Mayrhofenu, Švýcarských Alp a nebo z Jižní polokoule na Novém Zélandu!

Proč si k sobě přizvat lyžarského instruktora, když sportovně sjedete většinu sjezdovek v Čechách? Tak jako u jiných sportu si hráči občas najmou osobního trenéra, který jim, například u tenisu, přesně a pravidelně nahrává míček na forhand a oni tak mají dostatek času si daný úder natrénovat, tak lyžarský instruktor (trenér) vám pokaždé najede tu správnou stopu, rychlost a přizpůsobí styl jízdy k danému terénů, tak aby jste se vždy cítili bezpečně a zároveň měli dostatek prostoru posouvat a vylepšovat techniku lyžování.

Proč vylepšovat techniku lyžování? Lyžování, i když se to na první pohled nemusí zdát, je jeden z technicky nejnáročnějších sportů. Abychom například s minimální námahou a plynulostí (a také efektivně a napohled pěkně) sjeli boulovatý terén, musíme mít přesnou a z automatizovanou strukturu pohybu v oblouku.

Při lyžování s instruktorem se budete bavit o správném vedení lyží. Jak například docílit toho, aby jsme lyžovali co nejefektivněji a plynule. Dle potřeby probereme jednotlivé fáze oblouku a řekneme si, jak tyto fáze spojit v jednotný celek který utvoří hladké a navazované oblouky kopírující písmeno “S”.

K jakému cíli se chceme dopracovat? Maximalizovat využití lyžarského materiálu (lyže, boty), lyžovat s minimální námahou a užít si jízdu v jakémkoliv typu sněhu!

Cena za 1 lekci 1940 Kč
Cena za 1 lekci další osoby 760 Kč
Zvýhodněné programy pro pokročilé  
Ranní ptáče (8:30—9:55) 1050 Kč
Večerní sova (18:00—20:00) 1050 Kč

1 lekce = 1 hodina 50 minut

Rezervace na

+420 731 655 428

Online rezervace

Elektronické rezervace přijímáme 48 hodin předem. Pokud chcete rezervaci v kratším termínu volejte +420 731 655 428.