Školy a školky

LYŽAŘSKÁ A SNOWBOARDOVÁ VÝUKA A HRY NA SNĚHU

K+K Ski School nabízí cenově zvýhodněné programy pro školy a školky v Janských Lázních. Nabízíme buď jednotlivé aktivity, které si můžete nakombinovat, nebo jedno i vícedenní programy.


VÝUKA LYŽOVÁNÍ / SNOWBOARDINGU A PŮJČENÍ VÝBAVY PRO ŠKOLY

Jedete na lyžařský výcvik a nemáte instruktora lyžování pro družstvo expertů nebo snowboarďáků? Pro školní výcviky lyžování nebo snowboardingu nabízíme zabezpečení výuky kvalifikovaným instruktorem s licencí APUL. Instruktor je vám k dispozici celý den (9—16 hodin) tak, aby mohl přizpůsobit výuku časovénu harmonogramu výcviku. Učíme maximálně 10 dětí ve skupině.


VÝUKA LYŽOVÁNÍ / SNOWBOARDINGU

Rádi Vám naceníme instruktora pro váš lyžařský kurz.

Rychlý kontakt

+420 731 655 430

Napište nám

PŮJČENÍ LYŽAŘSKÉHO / SNOWBOARDOVÉHO VYBAVENÍ

Nabízíme vypůjčení kompletního lyžařského nebo snowboardového (lyže a hůlky / snowboard, boty, helma) vybavení pro lyžařské výcviky za zvýhodněnou 40% slevu z ceníku.

Cena je za komplet. Části výbavy lze zapůjčit i jednotlivě.


PO STOPÁCH KRAKONOŠE, HLEDÁNÍ POKLADU, ČERNOHORSKÁ ŠIPKOVANÁ

Interaktivní hry, při kterých se děti naučí vyhledávat pomocí lavinových sond, dozvědí se něco o první pomoci v horách, poznají, jak se v horách chovat.


DENNÍ I NOČNÍ SJEZD ČERNÉ HORY NA SANÍCH

Dobrodružná jízda po staré sáňkařské dráze z vrcholu Černé hory do Janských Lázní (noční sjezd s čelovkou). V ceně je instruktor, saně, případně svítilna, i doprava na Černou horu kabinovou lanovkou. Vhodné pro větší děti. 

300 Kč / dítě


PŮJČENÍ INSTRUKTORA ANEB INSTRUKTOR VE DNE V NOCI

Nabízíme možnost pobytu našeho instruktora na hotelu po celou dobu lyžařského výcviku. Instruktor po skončení výuky lyžování / snowboardingu uspořádá pro děti další odpolední programy např. interaktivní hry, stavění sněhových soch, přednášky s promítáním diapozitivů (o horách a cestování, lavinové nebezpečí, první pomoc), údržba a mazání lyží, filmový klub, diskotéka atp.

Rádi Vám naceníme instruktora pro váš lyžařský kurz.

Rychlý kontakt

+420 731 655 430

Napište nám

ŠKOLNÍ VÝLETY

Nevíte kam na výlet? Přijeďte za námi do Krkonoš!

JEDNODENNÍ VÝLET DO JANSKÝCH LÁZNÍ – LANOVÝ PARK, KOLOBĚŽKY, LUKOSTŘELBA

Dopolední výlet kabinovou lanovkou na Černou horu. Prohlídka Černohorského rašeliniště. Osmikilometrový sjezd z Černé hory přes Pardubické boudy na terénních koloběžkách. V případě příznivého počasí venkovní oběd na Modrokamenné boudě (jinak klasicky uvnitř). Krátká procházka do Klausova dolu.

Odpoledne lezení v lanovém parku, střílení ze závodních luků, chození po slackline.

Rádi Vám naceníme program pro Váš škoní výlet.

JEDNODENNÍ VÝLET DO KRKONOŠ – SNĚŽKA, BOBOVÁ DRÁHA

Příjezd autobusem do Malé Úpy, odtud pěší výlet na Sněžku (8 km), ze Sněžky pěšky po modré značce dolů do Pece pod Sněžkou. Možnost obědu na Růžohorkách. Pokračování do Pece pod Sněžkou Obřím dolem. V Peci svezení na bobové dráze.

V případě potřeby jsme schopni zařídit dopravu z Trutnova do Malé Úpy, popřípadě z jakéhokoliv místa v ČR.

DVOUDENNÍ VÝLET DO KRKONOŠ – SNĚŽKA, BOBOVKA, LANOVÝ PARK, TEAMBUILDING

1. den
Příjezd autobusem do Malé Úpy, odtud pěší výlet na Sněžku (8 km), ze Sněžky pěšky po modré značce dolů do Pece pod Sněžkou. Možnost obědu na Růžohorkách. Pokračování do Pece pod Sněžkou Obřím dolem. V Peci svezení na bobové dráze. Přejezd do Janských Lázní. Ubytování se. Večer táborák, grilování, možnost diskotéky.

2. den
Dopoledne výběr z následujících aktivit:

  • 1. teambuldingová hra (podle dohody s učitelským vedením – aktivity: fyzicky náročné, strategické, kooperativní, seznamovací)
  • 2.přednáška KRNAPu
  • 3. přednáška ekologického centra Rýchory

Odpoledne: návštěva lanového parku, lukostřelba, trampolína, chození po slack line.

V případě potřeby jsme schopni zařídit dopravu z Trutnova do Malé Úpy, popřípadě z jakéhokoliv místa v ČR. Samozřejmě vám také zajistíme ubytování.


JEDNOTLIVÉ AKTIVITY

LEZENÍ A SLAŇOVÁNÍ PO VÝCHODNÍCH ČECHÁCH

Rádi vám zajistíme netradiční zažitek pro děti z lezení a slaňování na školním výletu ve skalních oblastech Východní Čech. Program vám nastavíme na míru podle vašich časových možností. Jako celodenní program ideální kombinace s lukostřelbou.

Cena: 300 Kč/ osoba do 30 dětí.

          250 Kč/ osoba při 30 a více dětech.


LUKOSTŘELBA

Naučíme vás střílet ze závodních luků. Budete se divit, ale je docela náročné natáhnout tětivu a pak se ještě trefit.

Cena: 50 Kč osoba


LANOVÝ PARK

Náš lanový park má dětskou sekci pro děti od 3 do 10 let, pro větší děti (od 140 cm) je přístupný velký park. Celý okruh je složen ze 40 překážek.

Velký lanový park: 250 Kč / malý okruh, 330 Kč / velký okruh
Dětský lanový park: 90 Kč


SJEZD ČERNÉ HORY NA TERÉNNÍCH KOLOBĚŽKÁCH

Vyjedete lanovkou na Černou horu a pak sjedete 6 km okruhem dolů. Nabízí se rovnou několik tras, kterými se vydat, je na vašich preferencích, jestli si vyberete delší nebo se cítíte strmější. Můžete jet sami nebo s doprovodem našeho instruktora.

Půjčení koloběžky: 150 Kč / 3 hod, lístek na lanovku: 90 Kč, instruktor: 500 Kč


TERÉNNÍ KOLOBĚŽKY & PĚŠÍ VÝLETY

Zdolejte pěšky Černou horu, projděte rašeliniště a na vrcholu na vás budou čekat terénní koloběžky, na kterých se svezete dolů.

Cena: 250 Kč / 1 osoba (koloběžka, instruktor, doprava)


CHOZENÍ PO SLACKLINE

Moderní způsob provazochodectví - popruh napnutý mezi stromy, obložený žíněnkami. Přejdete nebo nepřejdete?

Cena: 200 Kč / hodina / skupina

Rychlý kontakt

+420 731 655 430

Napište nám