Lyžařská škola a půjčovna Janské Lázně

Skialpinistické testcentrum MOVEMENT, SCARPA a splitboardy ROSSIGNOL

Letos se můžete těšit na skialpinistické testcentrum ve spolupráci s ALPSPORTEM a novou nabídku splitbordů. Tescentrum je vybaveno lyžemi MOVEMENT s lehkým pinovým vázaním ATK a botami SCARPA a splitboardy ROSSIGNOL s uživatelsky jednoduchým a odlehčeným vázáním UNION.

Nabízíme i skialpové túry s průvodcem, na kterých se můžete naučit základy skialpinismu a poznat Krkonoše z jiné perspektivy. Výlet na Černou horu se sjezdem do údolí po upravené sjezdovce, po vyznačených cestách Národního parku výšlap na Sněžku, dvoudenní přechod Krkonoš a další skvělé zážitky s naší půjčovnou. Více v sekci Sportovní aktivity

Zkušeným skialpinistům a freeriderům sice není třeba lyže MOVEMENT představovat, ale s jejich návratem na český trh bychom rádi značku blíže představili. Nedaleko švýcarského Laussane, ve Vevey, se v roce 1999 pustili Richard Cattaneo a Serge Baud (The Freeski Company) do vývoje lyží nezaměnitelného designu. Po tříletém období vývoje vstoupili na trh, kde se jejich lyže staly brzy kultovní značkou mladých lyžařů, kteří se věnují freeridu, skitouringu, freestyle nebo telemarku.

Inovace a tradice, dva prvky silně zakořeněné ve značce SCARPA®, která zůstává firmou rodiny Parisotto v se veroitalském ​Asolu. Firma se věnuje výrobě obuvi od roku 1938 a ohlédnutí za její historií dokazuje obrovský inovační potenciál a stálý důraz na vysokou kvalitu ve všech ohledech. SCARPA® je inspirací pro řadu dalších výrobců.

Splitboardy RORISSGNOL Vám umožňují vydat se dál za hranice lyžařského areálu. Tip XV je vytvořen ve spolupráci s vítězem freeride World Tour Xavierem de le Rue. Sashimi je prašanový speciál a dámský model After Hours je hravé twintipové prkno. Na těchto boardech můžete vyrazit na největší a nejvzdálenější svahy.

V nabídce na testování máme:

MOVEMENT: Session 89, Vertex 84, Apple 80,

Boty SCARPA: Flash, Gea WMN 3.0

Splitboardy ROSSIGNOL: XV 159, XV WIDE 164, XV SASHIMI 156 a dámský AFTER HOURS 153

Vázání UNION EXPLORER

 
Počet dní 1 2 3 4 Další dny dle dohody
Zvýhodněný set 990 Kč 1980 Kč 2850 Kč 3760 Kč  
cena zapůjčení lyží  890 Kč 1780 Kč 2550 Kč 3400 Kč  
cena zapůjčení bot 250 Kč        

Rezervace 48 hodin před termínem prosím volejte.

Kontakt 

+420 731 655 424

Napište nám