Lanový park

Lesní lanový park

Lanový park ve stromech se skládá ze 36 překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních a na snowboardu. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě přejezdů na kladce.

Celý lanový park je rozdělen do dvou okruhů - malý a velký.

Malý okruh trvá přibližně 45 minut a má 14 překážek, mezi nimi i jízdní kolo nebo sáňky, snowboard, barmské mosty, kladkové lanovky. Velký okruh má 36 překážek ve výšce 4–12 m a trvá přibližně 2 hodiny, při kterých si vyzkoušíte i přejezd na kladce. Velký lanový park je jištěn ferratovým systémem, se kterým Vás naučí pracovat naši instruktoři na trenažéru ještě před výstupem do lan. Velký lanový park je určen osobám nad 140 cm výšky. Mladší 15 let mohou v parku z bezpečnostních důvodů lézt pouze v doprovodu zletilé osoby nebo si můžete jako průvodce objednat našeho instruktora. Instruktora je potřeba rezervovat předem.

Dětský lanový park 

Dětem pod 140 cm nebyl doposud přístup do lanových parků kvůli výškovému omezení povolen. V Janských Lázních jsme postavili první lanový BABYPARK, který je určen dětem od 100 do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.

Počet vstupů Malý okruh Velký okruh Dětský okruh
1 vstup 330 Kč 490 Kč 150 Kč

 

Instruktor malý okruh velký okruh
  250Kč 400 Kč

Horolezecká stěna

Se nachází u centrálního parkoviště kabinové lanovky na Černou horu. Informace hlavní kanceláři v Hotelu U Kabinky.

Otevřeno denně 9:00—18:00 (poslední vstup hodinu před koncem provozní doby).

Rezervace na

+420 731 655 430

Online rezervace