Lanový park

Lesní lanový park

Otevírací doba - Pondělí - Čtvrtek - po telefonické dohodě

                                Pátek - Neděle - 8:30 - 18:00

Lanový park ve stromech se skládá ze 36 překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních a na snowboardu. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě přejezdů na kladce.

Celý lanový park je rozdělen do dvou okruhů - krátký a dlouhý.

Krátký okruh trvá přibližně 45 minut a má 14 překážek, mezi nimi i jízdní kolo nebo sáňky, barmské mosty, kladkové lanovky. Dlouhý okruh má 36 překážek ve výšce 4–12 m a trvá přibližně 2 hodiny, při kterých si vyzkoušíte i jízdu na snowboardu. Je jištěn ferratovým systémem, se kterým vás naučí pracovat naši instruktoři na trenažeru ještě před výstupem do lan. Lanový park je určen osobám nad 140 cm výšky. Osoby mladší 15 let mohou v parku z bezpečnostních důvodů lézt pouze v doprovodu zletilé osoby nebo si můžete jako průvodce objednat našeho instruktora. Instruktora je potřeba rezervovat předem.

Dětský lanový park - Babypark

Dětem pod 140 cm nebyl doposud přístup do lanových parků kvůli výškovému omezení povolen. V Janských Lázních jsme postavili první lanový BABYPARK, který je určen dětem od 100 cm do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.

Počet vstupů Krátký okruh Dlouhý okruh Dětský okruh
1 vstup 330 Kč 490 Kč 150 Kč

 

Instruktor Krátký okruh Dlouhý okruh
  250Kč 400 Kč

Horolezecká stěna

Se nachází u centrálního parkoviště kabinové lanovky na Černou horu. Informace hlavní kanceláři v Hotelu U Kabinky.

Otevřeno denně 9:00—18:00 (poslední vstup hodinu před koncem provozní doby).

Rezervace na

+420 731 655 430

Online rezervace