Skialpová túra BLACK & WHITE

Co tahle zakusit pořádnou porci skialpinismu?

Právě pro vás nabízíme celodenní túru v okolí Jánských Lázní. Výstup na Světlou a Černou horu „ BLACK & WHITE“ Vaše první celodenní skialpová túra proběhne pod dohledem horského průvodce. Seznámí vás se s skialpovým vybavením, osvojíte si výstup na lyžích, naučíte se základní otočky a správné pohybové návyky pro pohodlný a bezpečný výstup včetně dodržování rozestupů a taktiky. Průvodce vám pomůže s přípravou na sjezd a ukáže vám správnou techniku sjezdu a techniku jízdy na skialpových lyžích ve volném terénu.

Pro tento program je nutná základní fyzická kondice a lyžařská dovednost (bezpečný a jistý sjezd červené sjezdovky). Během túry se seznámíte s managementem lavinové záchrany (zkouška vyhledání zasypaného pod lavinou) a se základní lavinovou problematikou jako je správný výběr trasy túry pro výstup či sjezd. Zažijete opravdovou zimní túru v nejvyšších českých horách.

Nutno objednat min. 2 dny dopředu 

Místo srazu: půjčovna K+K v Hotelu u Kabinky

Předpokládané převýšení: 900 m

Cena za 1 osobu 6 hodin 3500 Kč
každá další osoba 500Kč

Doporučené vybavení: rukavice, helma, lyžařské brýle, do batohu bunda, pití či svačinka, čepice či šátek, hotovost na případný odpočinek na horské boudě či v občerstvení

Rezervace na

+420 731 655 430

Online rezervace